Pozdrowienia od Grety i Zosi

Greta.
~ kiedyś ~
Wczoraj otrzymaliśmy maila od Zosi, która opisała nam swoje poczynania z Gretą. Przeczytajcie!

"Witam.
Na początku chcielibyśmy z Gretą pozdrowić cała redakcję Psiej Rady oraz fanów bloga. Greta, jako że tytuł PIES ROKU zobowiązuje od tygodnia uczestniczy w szkoleniu. Na chwilę obecną są to zajęcia indywidualne, uczymy się skupiać uwagę na przewodniku, uczymy się przez zabawę. Jeśli uda nam się zrobić zdjęcia z zajęć chętnie je przyślemy do redakcji.

Greta.
~ dziś ~
Niedawno, bo 23 lutego obchodziliśmy małe święto - dokładnie pół roku temu adoptowałam Gretę ze schroniska. Bardzo się cieszymy, że jest z nami, stała się oczkiem w głowie każdego z domowników. Wiadomo, ze adopcja psa schroniskowego, często po niemiłych przejściach, czasem chorego, to trudna decyzja  ale naprawdę warto się poświęcić i nie kupować psiaków ze względu na rodowód, a po prostu zaadoptować psiaka ze schroniska. Przesyłam kilka zdjęć Gerty z samego początku i zdjęcia niedawno zrobione. Według nas jest super poprawa i to nas bardzo cieszy.

Pozdrawiamy,
Zosia z Gretą"

Related Posts

roku 3127569008135552748

2 komentarze

  1. Bardzo się cieszę, że Greta wygrała konkurs Psa Roku ze względu na samego pieska, jak również i Zosię. Podpisuję się pod apelem Zosi o adoptowanie psów ze schronisk. Sama wzięłam psa ze schroniska kilka lat temu. Jego wdzięczność i oddanie są wzruszające. Skrzywdzony przez poprzedniego właściciela potrzebował trochę czasu, aby ponownie zaufać. Teraz aż serce rośnie widząc tak radosnego i oddanego psiaka.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Psy ze schroniska są naprawdę niesamowite. Razem z Des odwiedzamy Azyl i wyprowadzamy znajdujące się tam psiaki na spacer. Poznałam już dużo psów i po części zżyłam się z każdym z nich. Wracając do konkursu, nie tylko Greta jest psiakiem ze schroniska. Prawie każdy pies biorący udział w Psie Miesiąca to zaadoptowany kundelek. Adopcja psów jest naprawdę godnym podziwu krokiem i mam nadzieję, że kiedyś sama zaadoptuję psa ze schroniska lub dam któremuś dom tymczasowy.

      Usuń

emo-but-icon

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *