Poświąteczna recenzja świątecznego prezentu od NaszeZoo.pl


Tuż przed świętami mieliśmy wielką przyjemność otrzymać gwiazdkowy prezent od sklepu NaszeZoo.pl. Kiedy odebraliśmy paczkę od kuriera, natychmiast zabraliśmy się za jej otwieranie. Ku uciesze Kardamona, paczka zawierała kauczukowe zabawki Denta Fun firmy Trixie. Szczególnie jedna z nich wybitnie intrygowała Kardamona, z pewnością z powodu rozmiarów i zapachu, wyczuwalnego tylko dla psa.  


Na stronie NaszeZoo.pl można przeczytać kilka przydatnych informacji na temat dentystycznej piłki odświeżającej oddech: Baseballowe piłeczki Denta Fun to bardzo funkcjonalne zabawki dla psa. Dzięki specjalnej fakturze, podczas gryzienia, czyszczą zęby i przestrzenie między nimi, a także masują dziąsła zwierzęcia.

Piłeczki produkowane są z naturalnego kauczuku, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne dla zwierzęcia. Dzięki zawartości wyciągu z mięty oferowane zabawki dla psa przyczyniają się do zachowania świeżego oddechu zwierzęcia. Dostępne są w dwóch rozmiarach o średnicy 5 i 7 cm. 

Zaintrygowany Kardamon nie opuszczał nas ani na sekundę, patrząc z zainteresowaniem, co robimy z jego piłeczką. No a my postanowiliśmy poćwiczyć trochę jego cierpliwość i zawiesiliśmy piłeczkę na gałęzi krzaka w ogrodzie, coś na wzór surrealistycznej ozdoby choinkowej.
Wręczyliśmy ją mu zaraz po zrobieniu zdjęć. Z chęcią zaczął ją rzuć, przytrzymując delikatnie łapkami. Kardamon jest dosyć wybredny, jeżeli chodzi o zabawki (zdecydowanie preferuje pluszaki), ale uwielbia aportować. Tu piłeczka sprawdza się idealnie. Jest lekka, więc łatwo się nią rzuca, a gdy bawimy się z psem w domu, świetnie odbija się od podłoża i od ścian, co sprawia, że Kardamon biega za nią jak szalony. Kiedy wreszcie dopadnie piłeczkę, z zapamiętaniem podgryza ją, czyszcząc sobie tym samym zęby i masując dziąsła, co nas bardzo cieszy. 

Inną cechą piłeczki mile widzianą przez nas jest jej skoczność. Dzięki temu przez przypadek odkryliśmy, że odbijanie jej od drzwi i łapanie tuż przed nosem Kardka, zapewnia mu porządne wieczorne ćwiczenia przed snem.

Piłeczkę polecam wszystkim właścicielom małych psów, których pociechy lubią aktywnie spędzać czas, a sami chcą oszczędzić pieniądze na naprawach pogryzionych kanap.

Ocena: 8,5/10 


Related Posts

zoo 5987755537861448306

Prześlij komentarz

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *