Konkurs "Noworoczne Szaleństwo"W związku z Nowym Rokiem mamy dla Was niespodziankę. Chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w konkursie fotograficznym "Noworoczne Szaleństwo"! Do wygrania super nagrody.

Co trzeba zrobić?
Wystarczy, że wyślesz nam zdjęcie swojego pupila, które odzwierciedla jego naturę (w czasie zabawy, snu, jedzenia itp.).

Jak się zgłosić?
Wyślij do nas prywatną wiadomość na facebookowy fanpage Psiej Rady lub na maila psiarada@gmail.com. W załączniku zamieść zdjęcie oraz krótką informację o psie (imię, wiek, rasa).

Co można wygrać?
Dzięki naszym sponsorom (LR Warszawa i NaszeZoo.pl) mamy dla Was super nagrody! 

I miejsce - Aloesowy zestaw pielęgnacyjny do sierści od LR: szampon, nabłyszczacz, aloesowy spray na zadrapania, problemy ze skórą.


II miejsce - Puszka karmy królik z indykiem od Lukullus oraz niskokaloryczna przekąska od Royal CaninIII miejsce - Zabawka do czyszczenia zębów i masażu dziąseł firmy Trixie od NaszeZoo.pl


Ponadto do każdego zestawu dołączone zostaną próbki perfum LR dla autorów zwycięskich zdjęć!

Jak wygrać?
Musisz koniecznie być fanem na Facebooku Psiej Rady i LR Warszawa oraz udostępnić post konkursowy z naszego facebooka. Kiedy zacznie się głosowanie, zmobilizuj znajomych, bo wygrają trzy zdjęcia z największą ilością lajków!


POWODZENIA!


Regulamin Konkursu Fotograficznego „Noworoczne Szaleństwo”
 1. Konkurs trwa od 30.12.15 do 13.01.16. Dzieli się na dwa etapy: zgłoszenia: 30.12-06.01, głosowanie: 06.01-13.01
 2. Organizatorem konkursu  jest blog psia-rada.blogspot.com, a sponsorami nagród są partner LR Health & Beauty (LR Warszawa), sklep internetowy NaszeZoo.pl oraz właścicielka bloga.
 3. Konkurs polega na przesłaniu zdjęcia swojego psa ukazujące jego typowe zachowanie odzwierciedlające jego osobowość.
 4. Zdjęcie musi zostać wykonane przez zgłaszającego.
 5. Zgłoszenia należy wysyłać do 06.01.16 do godziny 12:00, poprzez prywatną wiadomość na Facebooku. Zgłoszenie musi zawierać zdjęcie oraz krótki opis.
 6. Zgłaszający musi polubić fanpage Psia Rada: Encyklopedia o psach, a także fanpage LR Warszawa.
 7. Zwycięzcy zostaną wyłonieni poprzez głosowanie na Facebooku.
 8. Trzy zdjęcia z największą ilością lajków otrzymają następujące nagrody:I miejsce - Aloesowy zestaw pielęgnacyjny do sierści od LR: szampon, nabłyszczacz, aloesowy spray na zadrapania, problemy ze skórą. II miejsce - Puszka karmy królik z indykiem od Lukullus oraz niskokaloryczna przekąska od Royal Canin. III miejsce - Zabawka do czyszczenia zębów i masażu dziąseł firmy Trixie od NaszeZoo.pl
  Ponadto do każdego zestawu dołączone zostaną próbki perfum LR dla autorów zwycięskich zdjęć.
 9. Glosowanie trwa od 06.01 (godz. 16:00) do 13.01 (godz. 18:00)
 10. Wynik konkursu zostanie ogłoszony na blogu psia-rada.blogspot.com i fanpage’u bloga w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu, tj. do 16.01.2016 roku.
 11. W razie remisu, po zakończeniu konkursu odbędzie się jednodniowa dogrywka.
 12. Zgłoszenie się do konkursu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
 13. Nagrody będą wysłane tylko w granicach Polski.
 14. Zwycięzcy mają 3 dni na przesłanie na adres mailowy psiarada@gmail.com danych kontaktowych do wysyłki. Po upływie terminu zostaje wybrany inny zwycięzca.
 15. Ewentualne pytania w sprawie konkursy należy kierować na adres: psiarada@gmail.com.
 16. Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu.
 17. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29.07. 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych ( Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).

Related Posts

trixie 213063156374348085

Prześlij komentarz

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *