Pomysły na psi wystrój domu: Kuchnia i akcesoria kuchenne


Motyw kości w strefie jedzenia psa jest bardzo estetyczny. 
Szuflady we wnękach są użyteczne. Można wykorzystać je chociażby do 
przechowywania psiej karmy. houzz.com
Kuchnia i akcesoria kuchenne

Kiedy zbliża się czas remontu domu bądź mieszkania wszyscy planujemy nowe wystroje pokoi. Może warto również pomyśleć o wygodnych i praktycznych zastosowaniach dla psów, które tak bardzo kochamy? W tej serii przedstawię Wam bardzo ciekawe rozwiązania dla posiadaczy psy oraz dla tych, którzy swoich podopiecznych nie mają, ale kochają całą psią rasę. Zapraszam do oglądania!

Staromodne metalowe kosze na śmieci po prostej "renowacji" mogą
spełniać funkcję pojemników na karmę. By pojemnik wyglądał ciekawie
możemy przyozdobić go odciskami łap własnego pupila!
houzz.com
Kuchnię można urządzić na wiele sposobów. Część z nas ma w kuchni wyspę, którą można ciekawie wykorzystać robiąc w niej miejsce na karmę i wodę dla naszych psów. Jeżeli mamy więcej psów, wnęka w wyspie może być przeznaczona tylko i wyłącznie na karmę. W tym wypadku przydadzą nam się również estetyczne szuflady, w których możemy trzymać karmę z dozownikiem oraz akcesoria (szczotki, smycze, zabawki), by zawsze były pod ręką. Oczywiście psia strefa kuchni powinna być odpowiednio oznaczona. Świetnym pomysłem jest motyw kości zamiast uchwytów w szufladach. Kiedy jednak w kuchni nie ma wyspy miski można wbudować pod zlewem bądź w wysuwanych szufladach. Jeżeli natomiast wolimy zostać przy tradycyjnych, nie wbudowanych miskach, ale szukamy estetycznego opakowania na karmę możemy wykorzystać duże puszki (w stylu puszek na kawę), gdzie możemy wsypać psią karmę i bezpośrednio z niej nakładać jedzenie psu. Jeżeli nasz pies je dużo, puszka karmy nie wystarcza, a nadal chcemy zachować pewną estetykę, z pomocą przychodzą nam staromodne, metalowe... kosze na śmieci! Wystarczy trochę inwencji twórczej i mamy przepiękny pojemnik na karmę. Kuchnia może służyć psu jako miejsce do odpoczynku. Świetnym pomysłem jest wnęka w szafkach z zasuwaną zasłonką, gdzie pies może zrelaksować się po posiłku.

Inne pomysły:

houzz.com
tidymom.net
houzz.com
houzz.com
W następnej notce pojawią się informacje o zagospodarowaniu innych pomieszczeń w domu tak, by pies czuł się w nim dobrze. Zapraszam do śledzenia nowej serii "Pomysły na psi wystrój domu"!

Related Posts

wyspa kuchenna 5525754780051151594

10 komentarzy

 1. Szkoda tylko, że nie każdy ma taką dużą kuchnię. A tak z innej beczi- dziś 15go więc powinno ruszyć głosowanie na psa miesięca. Czekam od rana a tu nic z tego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Głosowanie ukazuje się około 22. Niestety wczoraj pisałam artykuł i całkowicie zapomniałam o głosowaniu. Niestety są tylko dwa psy. Ludzie, zgłaszajcie się, bo warto!

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Niedługo (tak gdzieś poniedziałek, wtorek) napiszę kolejną notkę z tej serii.

   Usuń
 3. Genialne pomysły !
  Czekamy na więcej :)
  Pozdrawiam !
  carmel-fashion.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Pomysłowy pojemnik na jedzenie dla psa. Dobrze komponuje się z całością.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie wpadlibyśmy na pomysł misek w szufladzie - niesamowite!

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystko na swoim miejscu. Wyposażenie kuchni w pięknym stylu :) Czekam na kolejne posty i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ciekawy wystrój. A co sądzicie o panelach szklanych zamiast płytek - http://mbbszklo.pl/oferta/szklo-do-kuchnia/? Chodzi mi o sytuację, kiedy fronty szafek są gładkie.

  OdpowiedzUsuń

emo-but-icon

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *