Greta "Pies Roku 2012" otrzymała nagrodę!


Wczoraj wieczorem dostaliśmy maila od Zosi, właścicielki Grety "Psa Roku". Przeczytajcie go, by dowiedzieć się o losach nagrody w konkursie  :)


"Dobry wieczór.

Dzisiaj dotarł do nas prezent czyli główna nagroda w konkursie PIES ROKU. Karma stoi w przedpokoju i czeka na moje ferie wtedy pojedziemy ją zawieść do schroniska, dodatkowe markizy tez ofiarujemy psiakom schroniskowym, bo Gretula jest alergikiem i nie może takich dobroci jeść, za to gryzakiem się pobawiła. Greta ma mocny zgryz więc gryzak przetrwał może z 2 minuty ale radość była nieziemska jak jej zaczął piszczeć. W załączniku dodaje zdjęcie z gryzakiem.


Jeszcze raz dziękujemy za podarunki, 
pozdrawiamy Zosia z Gretą"

Related Posts

zoologiczny 2647046379490427599

4 komentarze

 1. Producent gryzaka najwyraźniej nie docenił możliwości niektórych psiaków. Może Grecia jako Pies Roku powinna testować wytrzymałość zabawek dla psiaków:D Gratulacje dla zwycięzcy. Fajny psiaczek!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Następnym razem będziemy kupować zabawki dla "mocnoszczękowców" :D

   Usuń
 2. Witam. No jest mi przykro, że zabawka miała szybki, ale za to szczęśliwy happy end. U nas jedyne zabawki, które przetrwały i mam nadzieję długo jeszcze będą Grecie służyć do zabawki Kong. Uwielbia też sznury ale one też nie są zbyt trwałe. Pozdrawiamy z Gretulą :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak następnym razem będziemy wybierać nagrody to będziemy szukać dostosowanych do rasy :D

   Usuń

emo-but-icon

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *