Parada Labradorów

Kochani psi maniacy!

Mam dla Was radosną nowinę! W niedzielę, 26.08.12, wraz z Arcią wybieram się na IV Paradę Labradorów Velvet. W tym roku spacer będzie miał długość 4 kilometrów, a psiaki będą spacerować ul. Wawelską, Żwirki i Wigury, Rokitnicką.

Impreza (piknik) jest bezpłatny natomiast do udziału w spacerze z psem potrzebny jest zestaw startowy, który kosztuje 15 zł.

Zarówno na psy jak i właścicieli będzie czekać mnóstwo atrakcji. Prezentacja umiejętności psów przewodników i ratowników, tor agillity, rozmowy z weterynarzami, konkursy, gry terenowe, psie sesje fotograficzne oraz kluczowy element - Parada.

Impreza zaczyna się o godzinie 10:00 na Polach Mokotowskich, a kończy około godziny 17:00. Sam spacer odbędzie się o 13:30.

W trakcie imprezy Velvet zorganizuje zbiórkę funduszy na szczeniaka, który w przyszłości przejdzie szkolenie i będzie pomagał ludziom.

Program ramowy:

• godzina 10.00 – rozpoczęcie pikniku
• godzina 13.30 – wspólny przemarsz
• godzina 16.00 – przekazanie szczeniaków organizacjom, które zajmą się ich szkoleniem
• godzina 16.30 – koncert gwiazdy muzycznej
• godzina 17.00 – zakończenie wydarzenia


W trakcie trwania Parady postaram się zrobić jak najwięcej zdjęć, by potem podzielić się z Wami wrażeniami: tymi słownymi i tymi wizualnymi.

Pozdrawiam!

PS Jeżeli chodzi o Klubową Wystawę Retrieverów - gdy będę miała o niej więcej informacji - z pewnością o tym napiszę :)


Po więcej informacji zapraszam na: http://www.pomozmyrazem.pl/.

Related Posts

Żwirki i Wigury 6115386179864396026

2 komentarze

 1. Super blog. Kocham psy, ale nie mam psa, bo mam uculenie na sierść... obserwuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie za komentarz ^^ oj to szkoda :c Ale niekoniecznie nie możesz mieć psa przez uczulenie. Specjalnie dla ciebie napiszemy notkę o psach dla alergików :)

   Pozdrawiam.

   Usuń

emo-but-icon

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *