"Waggle, waggle, waggle!", czyli muzyka po psiemu

Jak wiemy, Amerykanie słyną z bardzo dziwnych pomysłów. W Stanach Zjednoczonych można znaleźć niemal wszystko od najmniejszej poczty świata do... Psich teledysków.

To co można znaleźć w odmętach serwisu YouTube czasem przyprawia o przerażenie i chęć zakopania komputera w ogródku, ale kanał The Pet Collective z pewnością nie zalicza się do tej grupy. Ich filmy są w stanie zmusić nas jedynie do głośnego śmiechu, a w niektórych momentach do uronienia łezki.


To wideo jest psią parodią hitu Gotye pod tytułem "Somebody That I Used To Know", wydanego trzy lata temu. Przez ten okres piosenka doczekała się ponad 530 milionów wyświetleń na YouTubie oraz swojej psiej wersji.


To z kolei piosenka Rihanny "Dimonds".


Carly Rae Jepsen "Call Me Maybe".

 
Adele - Rolling in the Deep.
 
 
Poza piosenkami śpiewanymi przez psy kanał oferuje nam również przeróbki znanych utworów i ich teledysków. Oto kilka z nich (kolejno: Avicii - Wake Me Up, Miley Cyrus - Wrecking Ball, Jason Derulo - Wiggle feat Snoop Dogg).
 


Poza powyższymi przykładami na kanale The Pet Collective możemy odnaleźć również serię bitw rapowych (ang. rap battles) inspirowanych ulicznymi konkursami w rapie. Z kolei dla fanów szczeniaczków, kociaczków czy innych małych zwierzątek na ich stronie internetowej można odnaleźć zakładkę Livestream, dzięki której możemy oglądać małych podopiecznych w ukrytej kamerze przez 24 godziny!

A teraz pytania dla Was. Który z psich coverów podobał się Wam najbardziej? Będziecie śledzić dalsze poczynania The Pet Collective?

Related Posts

the pet collective 1456449673070935586

1 komentarz

emo-but-icon

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *