Lara - Pies Miesiąca

Lara - Pies Miesiąca Wrzesień
Lara jest amstaffem (prawdopodobnie mixem z pitbullem), szacowaną gdy do nas trafiła na ok. 1,5 roku, czyli teraz ma 4 i miesiąc. Została znaleziona w Kampinosie ze szczeniętami w dość mroźny dzień i trafiła do Pogotowia dla Zwierząt S.O.S.
Jak ją adoptowałam, bała się własnego cienia, nie wiedziała co to zabawki,najprawdopodobniej żyła na betonie, w klatce, musiała być "używana" do uczenia innych psów walczenia lub sama była do tego przyuczana, gdyż ma wiele blizn mogących o tym świadczyć (jednak ogólnie to przylepa, więc została wyrzucona), jadła wszystko.
Teraz ma jeszcze kilka fobii, ale kocha człowieka, a głównie dzieci, z psami jest różnie. Nauczyła się bawić maskotkami i supłami.


Rok temu diagnozowano u niej padaczkę umiarkowanej postaci oraz dysplazję siatkówki w obu oczkach, ma alergię na białko zwierzęce, jednak się nie poddaliśmy... Nauczyliśmy się żyć z tymi chorobami. Je suche jedzonko, ze względu na swoją obecną wagę, w ilościach dietetycznych, naszego jedzenia nigdy jej nie uczyłam jeść, lubi owoce i orzechy włoskie.

Jest kochaną suczką i zaprzeczeniem stereotypu "psa mordercy" wykreowanego przez media i ludzi, którzy za przeproszeniem są ciemni jak tabaka w rogu.
Cała moja rodzina bardzo ją kocha i wiem, że ona kocha nas nad życie.

Nie ma tu co dużo pisać, trzeba ją poznać żeby wiedzieć o czym mówię i jaka jest.
Niedowidząca,zamknięta w sobie, chora, ale kochana...na zawsze będzie członkiem naszej rodziny...

To cała Nasza Lara.

~ Magda

Related Posts

zwycięscy 7567426341972744416

Prześlij komentarz

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *