Dlaczego małe psy zaczepiają duże?

macierz.org
CZEMU MAŁE PSY ZACZEPIAJĄ WIĘKSZE OD SIEBIE?
Każdy chyba spotkał się z tym, że np. malutki chihuahua naskakuje na ogromnego owczarka. Można powiedzieć, że nie zauważają one, iż przeciwnik jest zdecydowanie większych rozmiarów niż one.
Otóż małe pieski są troszkę głupiutkie i nie zdają sobie sprawy z konsekwencji swoich czynów. Chcą wykazać się swoją siłą. Psi psychologowie tłumacza to zjawisko "najlepszą obroną jest atak"

WYŚCIGI PARÓWEK NA OKTOBERFEST!
W Oktoberfest świętowane jest święto piwa. Sposobem na świętowanie go jest miedzy innymi "Wyścig Parówek".
Parówkami są jamniki. Za kilkanaście/kilkadziesiąt dolarów wpisowego pies dostaje kostium hot-doga, w którym sam pełni role parówki. Bieg ten ma dystans 22 metrów jednak tylko nieliczni zawodnicy docierają na linie mety. Nie przez długość trasy, ale ze względu na to, że wracają na start by wąchać się nawzajem.

CHŁOPIEC CHCE ZDOBYĆ SMAKOŁYKI Z CAŁEGO ŚWIATA DLA SWOJEGO UMIERAJĄCEGO PSA.
Suczka imieniem Bingo to specjalnie szkolony pies - alarmuje kogoś w przypadku zasłabnięcia jej opiekuna, który cierpi na rzadką chorobę objawiająca się nagłymi zatrzymaniami oddychania. Suczka pomogła mu już wiele razy.
Teraz role się odwróciły. Chłopiec radzi już sobie ze swoją chorobą jednak Bingo cierpi na starczą demencję i lekarze mówią, że nie zostało jej już dużo życia. Z tego powodu chłopiec stworzył listę rzeczy, które Bingo chciała by zrobić przed śmiercią. Na tej liście widnieje między innymi: "spróbować psich smkołyków z różnych stron świata"
Rodzina chłopca założyła stronę na facebooku gdzie nie proszą o pieniądze, ale o smakołyki.

Piękne prawda? A co wy byście zrobili dla swojego pupila, by umilić mu ostatnie chwile życia? Piszcie w komentarzach!

Pozdrawiam,
Desaira

Related Posts

wyścigi 1369602954450078505

3 komentarze

 1. Hej Ari! Ja jestem Lucky z TC. Załóż nową wersję, tęsknimy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lucky - nie, na forum nie mam już czasu :) Skupiam się na blogu, a i na to brakuje czasu... Za to zapraszam do nas na Psią Radę często :)

   Usuń
 2. Ja mam sukę z padaczką i dysplazją siatkówek oraz psa z chorobą nerek...co zrobię żeby umilić im kiedyś ostatnie chwile?
  Codziennie stykam się z psinami, które z powodu jakiejś choroby lub po prostu starości są wyrzucane jak śmieci do schronisk lub na ulicę czy do lasu...przysięgłam sobie i swoim pociechom, że nigdy ich to ponownie nie spotka.
  Będę je nadal kochać i będę przy nich do ostatniej sekundy ich życia.
  Tylko tyle, albo aż tyle...

  OdpowiedzUsuń

emo-but-icon

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *