Konkurs „Ty i Twój pies”


Spraw sobie i jemu frajdę i wygraj jedną z trzech atrakcyjnych nagród:

Pierwsze miejsce – dla Ciebie bon podarunkowy na kosmetyki na kwotę 150 zł w sklepie vivro.pl, a dla niego mokrą karmę Lukullus i przekąski Futterbar.

Drugie miejsce –  dla Ciebie bon podarunkowy na kosmetyki na kwotę 120 zł w sklepie vivro.pl, a dla niego 2 puszki mokrej karmy firmy Butchers.

Trzecie miejsce – dla Ciebie bon podarunkowy na kosmetyki na kwotę 100 zł w sklepie vivro.pl, a dla niego 2 puszki mokrej karmy firmy Butchers.

Skomentuj wpisy na blogu Psia Rada lub vivroblog.blogspot.com i polub fanpage Psia Rada i Vivro.pl

Trzech autorów najciekawszych naszym zdaniem komentarzy nagrodzonych zostanie prezentami dla psa i właściciela. Im więcej napiszesz komentarzy, tym większe szansa na jedną z nagród.


ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W KONKURSIE NALEŻY SKOMENTOWAĆ PRZYNAJMNIEJ JEDEN WPIS POZA POSTEM KONKURSOWYM.

Czas trwania konkursu: 14.01.2017-31.01.2017
By potwierdzić swój udział w konkursie, umieść pod tym postem informację w formie komentarza jakim posługujesz się nickiem (Blogger) i nazwą konta na Facebooku, abyśmy mogli zweryfikować spełnienie warunków konkursu. Możesz to zrobić według schematu: „Komentuję jako…, Facebook...”.

Nagrody:

Vivro.pl - w asortymencie sklepu znajdują się doskonałej jakości kosmetyki do pielęgnacji ciała dla kobiet i mężczyzn na bazie żelu aloesowego, mineralne kosmetyki do makijażu, perfumy, urządzenia anti-age, program diety i suplementy. Bony podarunkowe do zrealizowania w sklepie online.


Lukullus to pełnowartościowa karma, która bazuje na bogatej recepturze. Białka zwierzęce, warzywa i wartościowe oleje to idealne połączenie, zaopatrujące psa we wszystkie składniki odżywcze. Tym, co wyróżnia karmy Lukullus jest dodatek słonecznika bulwiastego, który pozytywnie wpływa na florę jelit.


Przysmaki FutterBar to ciasteczka w kształcie serca, umieszczone w praktycznym wiaderku z możliwością wielokrotnego zamykania. Dzięki temu przekąska zachowuje swoja chrupkość i nie rozsypuje się. Receptura przysmaków dla psa FutterBar została opracowana w oparciu o najnowsze osiągnięcia naukowe. Wyprodukowano w Austrii.


Butcher’s to kompletna karma bezglutenowa dla psów, odpowiadająca wymaganiom psów różnej wielkości i w różnym wieku. Wysoka zawartość mięsa oraz receptura bezglutenowa, sprawia iż produkt stanowi zdrowe, naturalne oraz kompletne źródło składników odżywczych dla psa.


Regulamin Konkursu „Nagrody za komentarz” 

1. Konkurs trwa od 14 stycznia b.r. do 31 stycznia b.r. do godziny 23.59.

2. Organizatorem konkursu jest właścicielka bloga psia-rada.blogspot.com, a sponsorem nagród firma vivro.pl.

3. By potwierdzić swój udział w konkursie, należy umieść pod tym postem informację w formie komentarza jakim posługujesz się nickiem (Blogger) i nazwą konta na Facebooku, abyśmy mogli zweryfikować spełnienie warunków konkursu. Możesz to zrobić według schematu: „Komentuję jako…, Facebook...”.

4. Poza zgłoszeniem udziału, by zostać wziętym pod uwagę przy ostatecznym wyborze zwycięzcy, uczestnik musi skomentować przynajmniej jeden z wszystkich postów opublikowanych na blogu Psia Rada lub vivroblog.blogspot.com, poza postem konkursowym oraz polubić fanpage Psia Rada i Vivro.pl

5. Komentatorem może być jedynie osoba, która polubiła fanpage Psia Rada: Encyklopedia o psach oraz Vivro.pl.

6. Spośród wszystkich komentujących nagrody zostaną przyznane trzem autorom najciekawszych komentarzy.
 • Nagroda pierwsza: dla psa - mokra karma firmy Lukullus „Kurczak i jagnięcina 800 g”, pudełko przekąsek Futterbar z łososiem, cukinią i ryżem, a dla właściciela bon podarunkowy na dowolne kosmetyki o wartości 150 zł w sklepie internetowym vivro.pl  
 • Nagroda druga: dla psa - 2 puszki mokrej karma firmy Butcher’s „Wołowina z warzywami 390 g” i „Kurczak 390 g”, a  a dla właściciela bon podarunkowy na dowolne kosmetyki o wartości 120 zł w sklepie internetowym vivro.pl 
 • Nagroda trzecia: dla psa – 2 puszki mokrej karma firmy Butcher’s „Jagnięcina z ryżem 390 g” i „Kurczak 390 g”, a dla właściciela bon podarunkowy na dowolne kosmetyki o wartości 100 zł w sklepie internetowym vivro.pl 
7. Wynik konkursu zostanie ogłoszony na blogu psia-rada.blogspot.com i fanpage’u bloga w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu, tj. do 7 lutego 2017 roku.

8. Zgłoszenie się do konkursu i zostawienie komentarza jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

9. Nagrody będą wysłane tylko w granicach Polski.

10. Jeśli uczestnik nie polubił fanpage Psia Rada: Encyklopedia o psach i vivro.pl, by wziąć udział w konkursie musi polubić oba fanpages.

11. Zwycięzcy mają 3 dni na przesłanie na adres mailowy psiarada@gmail.com danych kontaktowych do wysyłki. Po upływie terminu zostaje wybrany inny zwycięzca.

12. Ewentualne pytania w sprawie konkursy należy kierować na adres: psiarada@gmail.com.

13. Zastrzegam sobie prawo do zmiany regulaminu.

14. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29.07. 1992 r. o grach i zakładach wzajemnych ( Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).

Related Posts

vivro 5846605045459716142

7 komentarzy

 1. Biorę udział!
  Komentuję jako Riku Alicja, Faceboo Alicja Riku Żontołw

  OdpowiedzUsuń
 2. Biore udzial
  Komentuje jako merkadru, facebook Ela Rafałko

  OdpowiedzUsuń
 3. Biorę udział, komentuję jako leeenky, na Facebooku - Ewa Strugalska :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Biorę udział ♥
  Komentuję jako Weronika Stoessel
  Na FB - Weronika Maziarz

  OdpowiedzUsuń
 5. Biorę udział, komentuję i Facebookuję jako Marika Dróżdż :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Komentuję jako Ada Frąckowiak (w dziale rasy psów - Nowofunland), Facebook: Ada Frąckowiak.

  OdpowiedzUsuń
 7. Z przyjemnością wzięłam udział :)
  Skomentowałam jako Larysa - Vilandra post dotyczący akcji "Szczęściarze" z linku: https://psia-rada.blogspot.com/p/szczesciarze.html?showComment=1485900955947
  Z mocą serdecznych pozdrowień, Basia Grieger (na Facebooku pod swym imieniem i nazwiskiem)

  OdpowiedzUsuń

emo-but-icon

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *