Ogłoszenie wyników konkursu "Wiosna z Psią Radą"


Kilka dni temu zakończył się konkurs "Wiosna z Psią Radą", w którym wzięło udział 38 osób. Mimo że wg regulaminu do rozstrzygnięcia konkursu wymaganych było 40 zgłoszeń (punkt 5 regulaminu), zdecydowałam, że przeprowadzę losowanie. Jestem Wam niezmiernie wdzięczna za aktywność na blogu. Nie spodziewałam się aż tylu komentarzy i ciepłych słów pod adresem Psiej Rady. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i zapraszam do udziału w kolejnych konkursach, które pojawią się już niebawem. Tymczasem poznajmy zwycięzcę! 

Zwycięzcą konkursu "Wiosna z Psią Radą" zostaje...

Agnieszka Koloch!

Serdecznie gratuluję wygranej! Zwyciężczynię proszę o kontakt w sprawie nagrody na mail: psiarada@gmail.com. Przypominam, że zgodnie z regulaminem zwycięzca musi zgłosić się po nagrodę w ciągu trzech dni, czyli do 9 maja. Brak informacji od zwycięzcy oznacza ponowne losowanie.

8 komentarzy

 1. Ale się cieszę!!!! Nigdy nie mam szczęścia do konkursów, a tutaj taka nagroda. Jupiiiiii! Dziękuję bardzo. Zaraz wysyłam dane, napiszę z maila martus28332833@op.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Oczywiście dalej pozostanę fanką bloga. Z niecierpliwością czekam na dalsze wpisy i konkursy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zawsze warto próbować :D I proszę, w tym wypadku się udało. Serdecznie gratuluję i zachęcam do śledzenia bloga :) Rozważam kolejny konkurs w najbliższym czasie. Może wtedy też uda się coś wygrać? :)
  Pozdrawiam,
  R-ka

  OdpowiedzUsuń
 4. Informacja dla wszystkich:
  Agnieszka - zwycięzca konkursu - skontaktowała się ze mną i jutro nagroda w postaci bonu zakupowego Sephora o wartości 100 zł zostanie wysłana listem poleconym na podany adres.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Nagroda dotarła dzisiaj. Jestem bardzo szczęśliwa!!! Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń

emo-but-icon

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *