Głosowanie na Blog Roku 2014!


 Już po raz trzeci postanowiłam zgłosić Psią Radę do konkursu Blog Roku organizowany corocznie przez grupę Onet. W tym roku, pełna obaw o zakwalifikowanie się do pierwszej dziesiątki (warunek uczestnictwa w kolejnym etapie), mimo wszystko to zrobiłam. Dlaczego? Bo widziałam Wasze niesamowite zaangażowanie w roku ubiegłym, ilość wejść i komentarzy, a także nowych osób obserwujących bloga. Dlatego proszę Was o jeszcze jedną przysługę. Wysłanie tego SMSa kosztuje naprawdę niewiele czasu i pieniędzy, a pomagając mi pomagacie również Fundacji Dzieci Niczyje, na której konto zostanie przesłane każde 1,23 zł z Waszych SMSów. Jeżeli chcielibyście mi pomóc, a bardzo byłabym za to wdzięczna, przypominam, że z jednego numeru telefonu można wysłać tylko jeden SMS, a głosowanie trwa do wtorku (10.02) do godziny 12:00.

Wspólnymi siłami pokażmy, że nawet takie niszowe blogi jak ten mają szansę zainstnieć w Internecie!

 
Zachęcam również na oddawanie głosów na Tekst Roku ("Czy burmistrzem zawsze musi być człowiek?"). Zasady głosowania są takie same.

Related Posts

zainteresowania 7724378985540640567

6 komentarzy

 1. Życzę powodzenia i z całej siły trzymam kciuki! :)
  Sama też biorę udział po raz kolejny i prawdopodobnie ostatni. Jakoś powoli tracę nadzieję w to, że kiedyś mi się uda. Ściskam cieplutko i życzę powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję serdecznie! Mam ndzieję, że tym razem uda Ci się przebić. Powodzenia!

   Usuń
 2. Widziałam! Zagłosuję na pewno :) Czytałam o tej fundacji Dzieci Niczyje i uważam, że nawet po to, żeby nieść pomoc warto wysłać SMS ! Szczególnie, że nie jest drogi, bo to tylko 1,23 zł! Powodzenia!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję! W tej kategorii konkurencja jest bardzo duża i liczy się każdy głos. Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
 3. TVN: Twój SMS wysłany na numer 7122 został doręczony ale nierozpoznany. Wysyłając go ponownie wpisz właściwą treść.

  Hmm coś nie działa, a szkoda, bo to bardzo fajny blog.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że podoba Ci się blog. Głosowanie zakończyło się 10 lutego, więc dlatego Twój głos nie został rozpoznany. Niemniej dziękuję. Wpadaj tutaj częściej. Pozdrawiam!

   Usuń

emo-but-icon

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *